KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

İlahiyat Fakültesi


Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Üniversitemiz iş birliği ile Büyükşehir Belediyemizin instagram hesabından yapılan Fakültemizin tanıtımını  Dekanımız Prof. Dr. M. Akif ÖZDOĞAN gerçekleştirdi.

https://www.instagram.com/tv/CSoPxIfDUHb/?utm_medium=share_sheet

Fakültemizde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında Doç. Dr. Erol ÇETİN tarafından ‘Millet İradesi ve 15 Temmuz Ruhu’ konulu konferans düzenlendi.

Fakültemizde Akademi-Öğrenci Buluşmaları kapsamında Öğretim Üyesi Prof Dr. Abdülhamit SİNANOĞLU tarafından "İslam'ın Erken Döneminde İtikadi İhtilaflar ve Kelam İlminin Doğuşu" Konulu Konferans düzenlendi. Videoyu Görüntülemek İçin Lütfen Tıklayınız.

Fakültemizde, Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nuri KAHVECİ tarafından ‘Güncel Meselelere Fıkhi Bakış’ Konulu Konferans Düzenl

_medium=share_sheetendi. Videoyu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Fakültemizde, Prof.Dr. Mehmet ÖZKARCI tarafından ‘Kahramanmaraş'ın Kültürel Değeri: Eshab-ı Kehf’ Konulu Konferans Düzenlendi. Videoyu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Fakültemizde ‘Akademi-Öğrenci Buluşmaları’ kapsamında ‘Siyer Problemlerine Yaklaşım’ konulu çevrim içi konferans düzenlendi. Videoyu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Fakültemizde ‘Akademi-Öğrenci Buluşmaları’ kapsamında ve Çanakkale Zaferi’nin 106. yılı münasebetiyle  ‘Çanakkale Zaferi ve Şehitlik Ruhu’ konulu çevrim içi konferans düzenlendi. Videoyu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Fakültemizde, Prof.Dr. Hüsnü Ezber BODUR tarafından 'İstiklal Marşının Kabulünün 100. yılında Milli Şairimiz Mehmet Akif ERSOY'a Dini Sosyolojik Bakış' Konulu Konferans düzenlendi. Videoyu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

KSÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Mehmet Akif ÖZDOĞAN İlahiyat Youtube Kanalından canlı yayına katıldı. Videoyu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Prof. Dr. M. Akif ÖZDOĞAN'ın Türkiye'de Arapça 1. Çevrimici Sempozyumunda Edebi Tenkit konulu bildirisi

SAYILARLA ÜNİVERSİTEMİZ

37744

Öğrenci

98928

Mezun

1272

Akademik Personel

1256

İdari Personel

272

Aktif Program

30

Öğretim Elemanı Başına Öğrenci

157869

Kütüphane Kaynağı