KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

İlahiyat Fakültesi


Fakültemizde Akademi-Öğrenci Buluşmaları kapsamında Öğretim Üyesi Prof Dr. Abdülhamit SİNANOĞLU tarafından "İslam'ın Erken Döneminde İtikadi İhtilaflar ve Kelam İlminin Doğuşu" Konulu Konferans düzenlendi. Videoyu Görüntülemek İçin Lütfen Tıklayınız.

Fakültemizde, Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nuri KAHVECİ tarafından ‘Güncel Meselelere Fıkhi Bakış’ Konulu Konferans Düzenlendi. Videoyu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Fakültemizde, Prof.Dr. Mehmet ÖZKARCI tarafından ‘Kahramanmaraş'ın Kültürel Değeri: Eshab-ı Kehf’ Konulu Konferans Düzenlendi. Videoyu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Fakültemizde ‘Akademi-Öğrenci Buluşmaları’ kapsamında ‘Siyer Problemlerine Yaklaşım’ konulu çevrim içi konferans düzenlendi. Videoyu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Fakültemizde ‘Akademi-Öğrenci Buluşmaları’ kapsamında ve Çanakkale Zaferi’nin 106. yılı münasebetiyle  ‘Çanakkale Zaferi ve Şehitlik Ruhu’ konulu çevrim içi konferans düzenlendi. Videoyu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Fakültemizde, Prof.Dr. Hüsnü Ezber BODUR tarafından 'İstiklal Marşının Kabulünün 100. yılında Milli Şairimiz Mehmet Akif ERSOY'a Dini Sosyolojik Bakış' Konulu Konferans düzenlendi. Videoyu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

KSÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Mehmet Akif ÖZDOĞAN İlahiyat Youtube Kanalından canlı yayına katıldı. Videoyu görüntülemek için lütfen tıklayınız.