KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

İlahiyat Fakültesi

Fakültemizde Akademi-Öğrenci Buluşmaları kapsamında Öğretim Üyesi Prof Dr. Abdülhamit SİNANOĞLU tarafından "İslam'ın Erken Döneminde İtikadi İhtilaflar ve Kelam İlminin Doğuşu" Konulu Konferans düzenlendi-19.04.2021

Fakültemizde Akademi-Öğrenci Buluşmaları kapsamında Öğretim Üyesi Prof Dr. Abdülhamit SİNANOĞLU tarafından "İslam'ın Erken Döneminde İtikadi İhtilaflar ve Kelam İlminin Doğuşu" Konulu Konferans düzenlendi.

KSÜ İlahiyat Fakültesi Akademi Öğrenci Buluşmaları kapsamında Moderatörlüğünü Arş. Gör. Gülnihal YILMAZ'ın yaptığı programa Dekanımız Prof. Dr. Mehmet Akif ÖZDOĞAN konuk olarak katıldı. Fakültemiz Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdülhamit SİNANOĞLU'nun konuşmacı olarak katıldığı program 16.04.2021 tarihinde Saat 14:00’da KSÜ İlahiyat Fakültesi Youtube Kanalından canlı olarak yayınlanandı. Programda Prof. Dr. Abdülhamit SİNANOĞLU “İslamın Erken Döneminde İtikadi İhtilaflar ve Kelam İlminin Doğuşu”nu anlattı. Katılımcıların yoğun ilgisiyle etkili ve verimli bir program gerçekleştirildi. Katılımları için Sayın Dekanımız Prof. Dr. Mehmet Akif ÖZDOĞAN'a, Sayın Hocamız Prof. Dr. Abdülhamit SİNANOĞLU’na ve katılımcılara teşekkürlerimizi sunarız. 

Videoyu Görüntülemek İçin Lütfen Tıklayınız!